افزونه امنیت کامل وردپرس و فایروال

سلام دوستان؛

بسیاری از صاحبان وبسایت های کوچک اهمیت انچنانی به امنیت وردپرس نمیدهند. این یک تصور اشتباه است که سایت شما با وجود اینکه سایت کوچکی است نباید از افزونه های امنیتی استفاده کرد. شما باید از کسب و کارهای کوچیک خود که بر بستر سایت ایجاد کرده‌اید تا کسب و کارهای بزرگ از امنیت سایت خود مطمعن شوید تا به سایت شما در زمان در آمد آسیبی وارد نشود. شما میتوانید با استفاده از یکی از افزونه‌های امنیتی قدتمند وردپرس که بصورت رایگان در خدمت کاربران قرار گرفته امنیت سایت خود را تامین کنید افزونه ای به نام All In One Wp Security And Firewall که در ادامه به معرفی اجمالی این افزونه میپردازیم.

افزونه امنیت کامل وردپرس و فایروال

افزونه امنیتی All In One WP Security and Firewall یکی از بهترین افزونه های موجود در مخزن وردپرس برای  بهبود و ارتقاء امنیت سایت به شمار میرود به گونه ای که شما میتوانید تمامی بخش های وردپرس را با استفاده از این افزونه امنیتشان را تامین کنید بخش‌های مختلف عباتند از:

  • حفظ امنیت حساب های کاربری کاربران
  • حفظ امنیت بخش ورود به سایت
  • حفظ امنیت بخش عضویت در سایت
  • حفظ امنیت پایگاه داده
  • حفظ امنیت فایل های موجود در وردپرس
  • حفظ امنیت htaccess. و wp-config.php
  • دارای تنظیمات فایروال
  • مقابله با ربات های جفنگ نویس

مراحل نصب و راه اندازی

از پنل ادمین وردپرس آدرس زیر را برای نصب افزونه امنیت کامل وردپرس و فایروال دنبال کنید:

افزونه‌ها / افزودن / بارگذاری افزونه

با استفاده از مسیر بالا افزونه‌ای که در اتنهای این پست برای دانلود قرارداده شده را دانلود و در مسیر بالا نصب کنید پس از نصب در منوی اصلی وردپرس گزینه‌ای با عنوان “امنیت فراگیر وردپرس” ظاهر میشود درصورتی که متن بصورت فارسی نمایش داده شد به این معناست که این افزونه از زبان فارسی پشتیبانی میکند.

پس از نصب افزونه در بخش پیشخوان پلاگین شما میتوانید نمره امنیتی سایت خود را مشاهده نمایید هر چه عدد این نمره بالاتر باشد امنیت سایت شما بیشتر است

یک توصیه : در بخش مسدود حساب کاربری سعی نمایید که حداقل امکان بهترین زمانبندی را برای رفع مسدودیت و تعداد دفعات ورود ناموفق را تنظیم کنید تا باعث ناراحتی کاربران شما نشود

دانلود افزونه
صفحه اصلی افزونه

این پست آموزشی چقدر برای شما مفید بوده؟

میانگین امتیاز : 4 / 5. 1

اولین نفری باشید که به این پست رای میده ...!